Indywidualne lekcje tańca w Łodzi

 
 
Jeśli preferujesz bezpośredni kontakt z instruktorem i chcesz szybko robić postępy to zajęcia indywidualne są najlepszym rozwiązaniem.
 
Lekcje indywidualne adresowane są do par oraz pojedynczych osób.

Nauka w trybie prywatnym pozwala przyswoić wiedzę szybciej i na bieżąco korygować błędy. Instruktor skupi się na twoich indywidualnych potrzebach i dopasuje tempo zajęć specjalnie do ciebie. 
Te zajęcia są również dla tych, którzy chcieliby nadrobić zaległości w krokach i figurach poznanych na kursach grupowych. 

 

Plusy lekcji indywidualnych:

  • wygoda i kameralność
  • bezpośredni kontakt z instruktorem
  • szybsza i wygodniejsza nauka
  • natychmiastowe efekty juz po pierwszej lekcji!
  • terminy dopasujesz do swojego kalendarza
 
 
 

W zakresie szkół oferujących indywidualne lekcje tańca Łódź ma wiele do zaoferowania, ale u nas zyskujesz pewność, że czas i zaangażowanie zainwestowane w zajęcia przyniosą szybkie efekty. Współpracujemy z profesjonalistami, którzy są nie tylko świetnymi tancerzami, ale również potrafią w skuteczny sposób przekazać całą swoją wiedzę uczestnikom zajęć, jednocześnie dbając o sympatyczną, przyjazną atmosferę. Lekcje indywidualne przeznaczone są zarówno dla par, jak i dla osób chcących spróbować swoich sił w tańcu w pojedynkę. Już po pierwszym spotkaniu z instruktorem przekonasz się, że wyjście na parkiet nie musi być stresujące – często w nauce tańca najtrudniejszym etapem jest przełamanie nieśmiałości i nabranie pewności siebie, w czym pomoc trenera okaże się bezcenna.

Kurs tańca sposobem na pewność siebie

Na indywidualne lekcje tańca w Łodzi często zgłaszają się do nas narzeczeni będący w trakcie planowania najważniejszego dnia w ich życiu. Dzięki spotkaniom z instruktorem przyszli państwo młodzi są w stanie nawet w krótkim czasie perfekcyjnie przygotować się do wesela, którego niezwykle ważny element stanowi pierwszy taniec, a następnie skuteczne zachęcenie gości do wystąpienia na parkiet. Młoda para zazwyczaj tańczy z wieloma zaproszonymi gośćmi, co wymaga swobodnego odnalezienia się w kilku stylach muzycznych i w parze z różnymi partnerami. Zajęcia z trenerem umożliwią przyswojenie tych umiejętności w zakresie gwarantującym dobrą zabawę.

Również osoby zdecydowane, by zapisać się na kurs w pojedynkę najwięcej korzyści będą czerpać właśnie ze spotkań indywidualnych. Trener skupi się na ich predyspozycjach i guście muzycznym, na bieżąco będzie korygować wszelkie błędy i uczyć prawidłowego prowadzenia partnera. Ogromnym atutem takiego rozwiązania jest również możliwość dopasowania spotkań do własnego kalendarza – często liczne obowiązki zawodowe i osobiste stanowią przeszkodę w regularnym uczęszczaniu na kursy grupowe. Jeśli więc zaciekawiły Cię proponowane przez nas indywidualne lekcje tańca Łódź to siedziba naszej szkoły, do której serdecznie zapraszamy na zajęcia!

 

Zadzwoń lub napisz aby zrobić rezerwację na lekcję indywidualną:

+48 501 488 663

szkola@mydance.pl

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my odezwiemy się do ciebie.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.