Pakiet "First Dance Fabulous" pierwszy taniec

Okres przygotowań do wesela jest czasem szczególnym. Wiemy, jak ważna jest dla was możliwość organizacji tego dnia. Oprócz stałych kursów dla narzeczonych, mamy dla was przygotowane pakiety lekcji indywidualnych, gdzie częstotliwość i terminy zajęć ustalacie według swojego kalendarza.

Na ten taniec czekają wszyscy. Jest jednym z najpiękniejszych momentów wesela, a także symbolicznym krokiem, jaki wykonujecie wspólnie w nowe życie. Pomożemy wam sprawić, by początek tej drogi był wyjątkowy. Nic tak dobrze nie obrazuje łączącej was relacji jak pierwszy taniec. Towarzyszą mu piękne emocje – potrafi wzruszyć, ale jest też wstępem do doskonałej zabawy. Zainspirujcie więc swoich gości do radosnego świętowania, wykonując pasjonujący układ.

Jeśli pragniecie dobrze zaplanować swój pierwszy taniec Łódź stanowi najlepszy wybór ze względu na doskonałych instruktorów w naszej szkole My Dance. W tym miejscu profesjonalizm oraz doświadczenie spotykają się z ogromną pasją, co jest szczególnie ważne przy pracy z osobami, w których myśl o pierwszym tańcu wzbudza lęk. Z dobrym przygotowaniem wejdziecie na parkiet swobodnie i zaprezentujecie się jako wspaniały, taneczny duet! Doskonale rozumiemy, że osobom początkującym często ciężko przychodzi wykonanie pierwszych figur, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością.

Walc wiedeński, rumba, a może kombinacja stylów i muzyki?

Wybór macie ogromny, a my ze wszystkim pomożemy, doradzimy i przede wszystkim nauczymy was tańczyć :)

Pierwszy taniec na weselu chcecie wykonać w takt ulubionej melodii? Stworzymy do niej niepowtarzalną choreografię, dopasujemy kroki, a także stopień trudności figur do waszych predyspozycji. Nie jesteście zdecydowani na żadną konkretną piosenkę? Zaproponujemy utwory, które idealnie pasują do waszego temperamentu, jak również stylu planowanego przyjęcia. Zadbamy o to, żebyście nie czuli się podczas lekcji skrępowani, ale czerpali z nich radość.

Tylko od was zależy, czy pierwszy taniec uczynicie eleganckim i uroczystym, czy dacie się porwać wesołej kombinacji figur. Naszym zadaniem jest pomóc wam w stworzeniu takiego układu, który zachwyci wszystkich obserwatorów. W szkole My Dance pasja przekłada się na dobre efekty nauki. Zaufajcie naszemu doświadczeniu i zacznijcie tworzyć wspólną historię od bajecznego pierwszego tańca!

Nauka tańca na wesele nie musi pochłaniać bardzo dużo czasu. Przygotowaliśmy dla was dwa pakiety z różną liczbą godzin lekcyjnych – ich dobór zależy od waszych wymagań.

Pakiet lekcji indywidualnych to świetne rozwiązanie dla par, które cenią sobie pełną uwagę instruktora. Chcą zatańczyć piękną choreografię, ale jednocześnie dopasowaną do swoich oczekiwań i predyspozycji.

Zapoznajcie się z pakietem "First Dance Fabulous" i zaskoczcie swoich gości na weselu.

pakiet Easy      5 lekcji x 60 min TYLKO 429 zł /para!

pakiet Full       10 lekcji x 60 min TYLKO 819 zł /para !

Zadzwoń: 

tel: +48 501 488 663  (pn-sb 10:00-21:00)   

 e-mail: lekcje@mydance.pl

lub wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my odezwiemy się do ciebie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.