Kurs salsy i bachaty w Łodzi

Dwa niezwykle popularne tańce na imprezach latynoskich i salsotekach.

Czeka tu na was przede wszystkim ogromna dawka kobiecości.

Salsa rytmiczna i porywająca w ruchu bioder i rąk, bachata zmysłowa i wyrazista.

Czysty seksapil! Podczas treningów nauczysz sie zarówno gotowych kombinacji jak

i pojedynczych kroków solowych.

Instruktor zwróci uwagę na muzykalność i naturalny ruch ciała. 

Bachata

Te tańce to nie żmudne ćwiczenia, to czysta przyjemność.

Salsa & Bachata
Numer Grupy

SB05

Dzień / Godzina

Sobota 10:00

Data Trwania

14.09 – 5.10

trwają zapisy

Poziom

poziom 1

ZAPISZ SIĘ NA KURS
Wybrany kurs:Salsa & Bachata, poziom
Numer grupy:
Forma płatności:


Zarówno salsa, jak i bachata to niezwykle energetyczne tańce, które aktualnie stają się coraz bardziej popularne. Ogromny atut stanowi fakt, że muzykę z zakresu tych gatunków tanecznych łatwo spotkać w wielu popularnych klubach. Te tańce nie są obecne wyłącznie na salach treningowych, lecz można je praktykować na co dzień i to w każdym zakątku świata. Organizowany przez nas kurs salsy i bachaty w Łodzi jest przeznaczony zwłaszcza dla kobiet, które chcą zwiększyć świadomość własnego ciała, poczuć się pewniej i jednocześnie popracować nad figurą. Lekcje z pewnością pomogą poprawić kondycję fizyczną oraz wysmuklić sylwetkę, dlatego warto je potraktować nawet w kategorii zajęć fitness.

Przychodząc do naszej szkoły, możesz być pewny przyjaznej atmosfery i sympatycznie spędzonego czasu – muzyka i taniec to świetne połączenie, by poczuć się lepiej i nabrać energii na kolejne wyzwania. Kursy są dostosowane do umiejętności całej grupy, a wszystkim uczestnikom instruktorzy poświęcają tyle samo czasu, gwarantując w ten sposób szybkie efekty. Jeśli więc zaintrygowała Cię bachata Łódź stanowi bardzo dobre miejsce na naukę. Z prawidłową techniką zapoznasz się podczas naszego kursu, natomiast umiejętności możesz szlifować wieczorami w wielu modnych klubach.

Taneczny krok w przyszłość

Salsa i bachata wyróżniają się prostymi krokami podstawowymi, w związku z czym już po kilku zajęciach zaobserwujesz duże postępy. Jednocześnie w zakresie tych gatunków występuje wiele wymagających, efektownych figur, dzięki czemu przygoda taneczna może trwać przez kilka lat i zaowocować poznawaniem coraz bardziej skomplikowanych technik. Dużą zaletą jest również wyraźny rytm pozwalający lepiej osadzić kroki w muzyce i nabrać większej pewności siebie na parkiecie. Gdyby więc zaciekawił Cię taki taniec jak bachata Łódź to miejscowość, w której mieści się nasza szkoła. Prowadzimy kursy o kilku stopniach zaawansowania, dlatego serdecznie zapraszamy na zajęcia wszystkich zainteresowanych i gwarantujemy dobrą zabawę nawet osobom rozpoczynającym naukę od podstaw.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.