Taniec Towarzyski dla dzieciCzy wiesz, że ciekawe hobby ma kolosalny wpływ na prawidłowy proces dorastania twojego dziecka? 

Nauka tańca towarzyskiego to mnóstwo korzyści dla najmłodszych  praktycznie w każdej sferze ich rozwoju. Taniec towarzyski jako nieliczny sport pozostawia prawidłowe nawyki i umiejętności u dzieci na całe życie. Jeśli dziecko prowadzone jest przez profesjonalnych trenerów to ma się pewność jego najlepszego rozwoju, szlifowania talentu i wspierania pasji. 

Warto wiedzieć,  że taniec towarzyski kształtuje poprawną sylwetkę, zapobiega skrzywieniom  kręgosłupa, garbieniu się i płaskostopiu. To bodziec w formowaniu charakteru i zdrowej psychiki. Poprzez trening dzieci uczą się współpracy w parze i w grupie, szacunku i tolerancji, wzmacniają poczucie własnej wartości co przyniesie znakomite efekty w życiu dorosłym w kontaktach międzyludzkich.
Trening doskonali piękno, i grację szczególnie ważne dla dziewczynek - sylwetka, piękny chód, estetyka ruchu.
U chłopców wzmacnia charakter, poprawia ogólnorozwojową sprawność fizyczną. To wszystko przełoży się na efekty w szkolnych  lekcjach w-fu oraz z powodzeniem może być traktowane jako wsparcie treningowe do innych zajęć sportowych - taniec wyrabia szybkość reakcji, zwinność oraz koordynację przydatną  np. na treningach piłki nożnej. Taniec to także etykieta, uczy eleganckich zachowań i dyscypliny godnej przyszłego gentlemana.  Poprzez ćwiczenia w parach dzieci potrafią kulturalnie się zachować i integrują się z rówieśnikami. Nadzór trenera pedagoga gwarantuje stałą kontrolę i uwagę nad rozwojem umiejętności dzieci, jednocześnie nie zapominając o dobrej zabawie.

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI
Numer Grupy

Taniec Towarzyski Dzieci

Dzień / Godzina

Poniedziałek 17:00

Data Trwania

grupa regularna cały rok

można dołączyć do tej grupy

Poziom

 po 12 miesiącach nauki

ZAPISZ SIĘ NA KURS
Wybrany kurs:TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI, poziom
Numer grupy:
Forma płatności:


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.