Taniec Towarzyski dla dzieciCzy wiesz, że ciekawe hobby ma kolosalny wpływ na prawidłowy proces dorastania twojego dziecka? 

Nauka tańca towarzyskiego to mnóstwo korzyści dla najmłodszych  praktycznie w każdej sferze ich rozwoju. Taniec towarzyski jako nieliczny sport pozostawia prawidłowe nawyki i umiejętności u dzieci na całe życie. Jeśli dziecko prowadzone jest przez profesjonalnych trenerów to ma się pewność jego najlepszego rozwoju, szlifowania talentu i wspierania pasji. 

Warto wiedzieć,  że taniec towarzyski kształtuje poprawną sylwetkę, zapobiega skrzywieniom  kręgosłupa, garbieniu się i płaskostopiu. To bodziec w formowaniu charakteru i zdrowej psychiki. Poprzez trening dzieci uczą się współpracy w parze i w grupie, szacunku i tolerancji, wzmacniają poczucie własnej wartości co przyniesie znakomite efekty w życiu dorosłym w kontaktach międzyludzkich.
Trening doskonali piękno, i grację szczególnie ważne dla dziewczynek - sylwetka, piękny chód, estetyka ruchu.
U chłopców wzmacnia charakter, poprawia ogólnorozwojową sprawność fizyczną. To wszystko przełoży się na efekty w szkolnych  lekcjach w-fu oraz z powodzeniem może być traktowane jako wsparcie treningowe do innych zajęć sportowych - taniec wyrabia szybkość reakcji, zwinność oraz koordynację przydatną  np. na treningach piłki nożnej. Taniec to także etykieta, uczy eleganckich zachowań i dyscypliny godnej przyszłego gentlemana.  Poprzez ćwiczenia w parach dzieci potrafią kulturalnie się zachować i integrują się z rówieśnikami. Nadzór trenera pedagoga gwarantuje stałą kontrolę i uwagę nad rozwojem umiejętności dzieci, jednocześnie nie zapominając o dobrej zabawie.

Zapraszamy do grup:

1. maluchy (od 3 lat)
2. dzieci strasze (od 7 lat)

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz do nas
+48 501-488-663 
TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI
Numer Grupy

Maluchy od 3 lat

Dzień / Godzina

Poniedziałek 17:15

Data Trwania

trwają zapisy do tej grupy

Miejsce

Pomorska 41

Poziom

 Open

Cena za jeden miesiąc 4x60min

85zł

Cena za cały poziom 8x60min

nie dotyczy

ZAPISZ SIĘ NA KURS
Wybrany kurs:TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI, poziom
Numer grupy:
Cena kursu:
Forma płatności:

mBank S.A.
70 1140 2004 0000 3002 7706 9515
W tytule przelewu pamiętajmy dodac numer grupy:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.