Kursy tańca towarzyskiego w Łodzi

Taniec towarzyski to połączenie przeróżnych stylów tanecznych. Najczęściej zaliczają się do niego dwie główne kategorie: tańce standardowe oraz latynoamerykańskie. Wśród tej pierwszej kategorii znajduje się przede wszystkim tango, walc wiedeński, walc angielski, quickstep oraz foxtrot. Tańce latynoamerykańskie to natomiast m.in. cha cha, pasodoble, samba, rumba i jive. Każda osoba, która chciałaby nauczyć się przynajmniej podstaw powinna zapisać się na kurs tańca towarzyskiego Łódź od dawna jest kojarzona z tą formą rozrywki z uwagi na fakt, że to tam swój talent rozwijali popularni tancerze na co dzień związani z estradą, teatrem czy telewizją. W szkole tańca My Dance i Ty możesz spełnić marzenia o podboju parkietu. Dołącz do grona miłośników ruchu w rytm muzyki!

Do kogo skierowany jest kurs tańca?

Kurs tańca towarzyskiego w  Łodzi przeznaczony jest zarówno dla osób, które wykazują talent taneczny i chciałyby go rozwinąć pod okiem doświadczonych trenerów, jak i dla zupełnych amatorów poszukujących nowej pasji. W naszej szkole tańca odbywa się szereg rozmaitych zajęć, dlatego każdy powinien odnaleźć się tutaj bez problemu. Jeśli więc marzysz o poznaniu kroków tanga bądź samby, koniecznie zapisz się na taniec towarzyski Łódź to nie tylko ośrodek przemysłowy, ale także doskonałe miejsce do odkrywania nowych zainteresowań. Na kurs można zapisywać się w parach, a także w pojedynkę. Bez trudu dobierzemy dla Ciebie partnera. 

Czy taniec towarzyski jest trudny?

Początki w każdej dziedzinie bywają trudne – jeśli więc dotąd nie miałeś zbyt wiele doświadczenia z tańcem, postępy na samym wstępie nie będą aż tak zachwycające. Wystarczy jednak kilka lekcji, żeby nauczyć się podstaw i zacząć odkrywać w sobie talent oraz zamiłowanie do tańca. Na naszych lekcjach zawsze panuje miła atmosfera, a kursanci czują się swobodnie. Postaw na nauczycieli z pasją! My Dance to wyjątkowa szkoła tańca towarzyskiego Łódź jest miejscem, gdzie mieści się nasza siedziba. Serdecznie zachęcamy do zapisów na wybrane lekcje oraz kursy tańca! 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.